Lokata na Nowe Środki

  • 1,8% w skali roku
  • Na 3 lub 6 miesięcy, już od 500 zł
  • maksymalna kwota - 300 000 zł
  • bez potrzeby zakładania innych produktów
Nota prawna
Lokata na Nowe Środki na 3, 6 lub 12 miesięcy
Lokata na 3 miesiące na Nowe Środki
Z oprocentowaniem wynoszącym aż 1,8% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania.
Lokata na 6 miesięcy na Nowe Środki
Z oprocentowaniem wynoszącym aż 1,8% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania. To właśnie dzięki tej lokacie osiągniesz wysoki zysk!
Lokata na 12 miesiące na Nowe Środki
Z oprocentowaniem wynoszącym aż 1,9% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu oszczędzania. Na lokacie można ulokowania wyłącznie Nowych Środków.
Dla każdego okresu lokowania można założyć trzy Lokaty
Każdy z wariantów lokat możesz wykorzystać trzykrotnie – w ten sposób możesz założyć w jednym czasie nawet 9 lokat do łącznej kwoty 2 mln 700 tys. zł

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Promocja „Lokata na Nowe Środki XVIII edycja” (dalej: „Promocja”) dotyczy możliwości założenia z oprocentowaniem promocyjnym „Lokaty na Nowe Środki” (dalej: „Lokata”) w XVIII edycji Promocji na okres 3 lub 6 miesięcy ( oprocentowanie 1,8% w skali roku), 12 miesięcy (oprocentowanie 1,9% w sali roku) z wykorzystaniem Nowych Środków określonych w Regulaminie Promocji, tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku (wg stanu na koniec dnia 18.02.2020 r.). Warunkiem skorzystania z Promocji jest m.in. wyrażenie Zgód marketingowych dla Getin Noble Bank S.A. Szczegóły w Regulaminie Promocji dostępnym na getinbank.pl oraz w placówkach. W przypadku lokaty odnawialnej po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie Lokat będzie zgodne z oprocentowaniem określonym w Tabeli Oprocentowania lokat terminowych. Dla każdego okresu lokowania (3, 6 i 12 miesięcy) istnieje możliwość założenia trzech Lokat objętych oprocentowaniem promocyjnym, na kwotę od 500 do 300 000 zł każda.
Przystąpienie do Promocji możliwe jest w terminie 21 lutego 2020 - 19 marca 2020 r. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Numer Infolinii dla Klientów indywidualnych 197 97 dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu - opłata za połączenie wg taryfy operatora.

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.