Lokata Powitalna w EUR/USD

  • 2% w skali roku w USD na 6 miesięcy
  • 1,2% w skali roku w EUR na 6 miesięcy
Nota prawna
Lokata Powitalna w EUR/USD to ciekawe rozwiązanie do podróżujących
Lokata walutowa
To idealne rozwiązanie dla osób chcących oszczędzać w obcej walucie. Minimalna kwota lokaty wynosi 100 EUR/USD, maksymalna 100 000 EUR/USD.
Możesz założyć dowolną liczbę lokat
Lokatę Powitalną możesz założyć w Placówkach Banku lub Placówkach Franczyzowych. Brak limitu liczby lokat dla Klienta.

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Oferta Lokata Powitalna w EUR/USD (dalej: „Oferta”) dotyczy Lokaty Powitalnej w EUR/USD na okres 6 miesięcy. Przystąpienie do Oferty możliwe jest w terminie od 1 października 2019 r. do 18 grudnia 2019 r. (włącznie) Lokata dostępna wyłącznie dla Klientów, którzy na dzień 27 września 2019 r. nie posiadali w Getin Banku aktywnej lokaty walutowej w zakładanej walucie. Oprocentowanie Lokaty podane jest w skali roku i ma zastosowanie w pierwszym okresie umownym Lokaty. Lokata niepodjęta przez Posiadacza w dniu zakończenia umownego okresu lokaty jest automatycznie odnawiana (bez odrębnej dyspozycji Posiadacza) na taki sam okres z oprocentowaniem obowiązującym w dniu odnowienia Lokaty terminowej w danej walucie o takim samym okresie lokowania. Minimalna kwota lokaty wynosi 100 EUR/USD, maksymalna 100 000 EUR/USD. Brak limitu liczby lokat dla Klienta.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii 197 97 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik.

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.